Půlky koně

V neděli 29. 5. 2022 se konal druhý podnik Amatérské slowpitchové ligy, konkrétně Koněpůlky v Pardubicích.

 

Schéma turnaje bylo 4 skupiny po třech týmech a další následné boje vítězů, druhých a třetích týmů ve skupinách o celkové pořadí. Výhra ve skupině tedy představovala nejhůře celkové čtvrté místo, druhé místo ve skupině celkové 5. - 8. atd.

 

Los s námi do skupiny D poslal Barony Wroclaw a pardubický, stále ještě částečně rodičovský, tým ČKD. Dosavadní bilance vzájemných zápasů má z pohledů soupeřů na jejich straně vždy 0. Takže papírové vyhlídky nebyly špatné. Pro oba duely jsme zvolili (poněkud nechtěně) motivační taktiku. Nechali jsme si soupeře odskočit a pak dotahovali. Vyplaví se tak více adrenalinu. Štěstěna stála při nás a zápasy skončily v náš prospěch 7:6 (ČKD) a 6:5 (BW).

 

Postupili jsme tedy z prvního místa ve skupině. Dalším soupeř, Mor a Mšice Morašice, se nám už udolat nepovedl, s naší lehkou pomocí zvítězil 8:3. Tímto jsme postoupili do utkání o 3. místo s OSL Olomouc. V příjemném utkání vítězíme stavem 12:6.

 

Třetí příčka v tomto a čtvrtá v předchozím turnaji představuje pro náš tým celkové 2. místo v polovině soutěže.

 

Radost z úspěšného klání čeřily jen dlouhé prostoje mezi jednotlivými zápasy, výrazné ochlazení v průběhu dne a značný časový skluz, ale to vyšumí ...

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook