Vstříc osmému místu... :)

 

 

Víkendový turnaj U10 na Tempu byl tentokráte zahájen úspěšným testovacím kolečkem.

Jako první nás čekalo domácí Tempo. Průběh zápasu naznačoval, že Tempo má velké ambice na finále. Naše obrana vnitřního pole pracovala celkem dobře, ale na dlouhé odpaly Tempa jsme byli prostě krátcí. Ačkoli naše pálka nebyla vůbec špatná, zadní pole soupeře bylo prostě lepší. Výsledek 0:13 mluvil za vše.

Tři "homeruny" Davida, Matyáše a Olivera hned ze začátku nahlodaly mysl našeho dalšího  soupeře, Blesk Jablonec. I další směna potvrdila velké zlepšení na pálce (Jarda) a také obětavost v poli (Míra, Dan, Tom, Martin, Jasmína, Mellissa a Ondra). Vítězství 11:2 bylo naše.

Po dlouhé tříhodinové pauze jsme nastoupili s Piranas Beroun k poslednímu zápasu dne. I přes prohru 6:11 to byl krásný zápas.

Po deštivé noci bylo hřiště částečně pod vodou, organizátoři za pomoci koučů obou mužstev ho ovšem dali do pořádku. Zápas s Miners Kladno byl jak extraligový. Hned po prvním odpalu byl Davidem vyautován hráč Miners při běhu na druhou metu. Rozhodčí bohužel dotyk neviděl. Hned další jasný aut naší dvojce vypadl. Hráče to dost rozhodilo, naštěstí pomohl time. David si pojistil míč ze vzduchu a rozjeli jsme plzeňskou mašinu. Dva doběhy soupeře, které díky této situaci vznikly, jsme další směnou začali stahovat. Za stavu 4:4 šli Miners na pálku. Obětavost vnitřního pole vyústila srážkou Jardy P. s Oliverem S. u třetí mety, kdy si Oliver padnutím vyrazil dech. Po pětiminutovém timu se Oliver postavil na nohy a šel zpátky do hry. Poté jsme dovolili Miners již jen jeden doběh a dohrávka byla v našich rukou. Na závěr nám přišly fandit týmy Hluboká i Piranas, bouřlivá atmosféra nás nakopla a po obsazení druhé a třetí mety šel na pálku Matyáš K. Nadhoz kouče Tomáše na vlastního syna byl pro oba psychicky náročný, odpal do zadního pole a milimetrový save na dvojce byl ale rozhodující. Vítězství 6:5 bylo zasloužené.

Ve skupině jsme skončili třetí, těsně pod postupovou příčkou mezi čtyři nejlepší. 

O to srdnatěji jsme vstoupili do zápasu o 5. místo s Kotlářkou Praha. Snažili jsme se, avšak víme, že i pár chybiček rozhoduje zápas. Prohráli jsme 3:12. 

V zápasu o 7-8. místo nás čekal opět Blesk Jablonec. Podruhé nám to bohužel nevyšlo a vítězství putovalo na sever.

Kouč je nadšen přístupem hráčů, snahou se zlepšovat a neházet flintu do žita. Rodičům je také potřeba poděkovat za podporu.

Zvláštní poděkování je také třeba udělit Michaelovi Mauerovi za obětavou práci rozhodčího. Dostal i tu čest pískat finále mezi Eagles a Tempo (15:5).


PartneřiMediální PartneřiFacebook