2. baseballový ples

 

Páteční večer 22. 11. uspořádal náš klub již 2. baseballový ples v Sokolovně v Radobyčicích. Na slavnostním zakončení sezóny se sešlo téměř 90 hostů - hráčů, jejich trenérů, rodičů a dalších příbuzných. Setkání bylo spojené také s oceněním nejlepších hráčů roku 2019. 

Ples zahájil předseda klubu Jiří Šiman, zhodnotil právě skončenou sezónu, vyzdvihl úspěchy jednotlivých týmů. Některé okamžiky připomněla probíhající prezentace fotografií z různých baseballových akcí našeho klubu z roku 2019. Pak už všichni netrpělivě očekávali předání oblíbených černých sošek baseballistů těm nejlepším dle statistik.  Oceněni byli tito hráči a hráčky:

· nadhazovač roku 2019 - Kryštof Spodniak (ERA 3,77) 

· pálkař roku 2019 - Tomáš Turek (AVG 0,833)

· hráč obrany 2019 - Leontýna Kaldová (FP 1,000)

· zloděj roku 2019 - Tomáš Holubec (32 SB z 11 G)

· MVP roku 2019 - Ondřej Matoušek

· speciální cena 2019 - Filip Nedvěd

Speciální cena byla udělena za reprezentaci klubu. Filip Nedvěd úspěšně reprezentoval jako kečr základního týmu ČR U12 Českou republiku na MS 2019 na Tchaj-wanu.

Po udělení cen následovalo poděkování všem trenérům za obětavou práci se svými týmy.

Po skončení oficiální části nic nebránilo volné zábavě. K tanci a poslechu hrála živá muzika, skupina Melodie. Nutno poznamenat, že naši hráči nezaháleli a protancovali celý večer. K párovému tanci mladí gentlemani vyzvali i mladé baseballové dámy. Všichni hosté s velkým nadšením ve vláčku objeli každý kout v sále na oblíbenou píseň "Jede, jede mašinka“, následoval "Ptačí tanec" a další. Krásně baseballově nazdobené stoly nabídly i malé občerstvení, které v průběhu večera přišlo vhod.

Velký úspěch měla i tradiční tombola, plno radosti přinesla snad každému návštěvníkovi.

Byl to moc příjemný večer, děkujeme nejen těm, kteří ples pomohli připravit, ale hlavně těm, kdo do sokolovny dorazili a plesu se zúčastnili.

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook