Franz Josef Pardubice

... naděje na přeskočení Oldstars Trnava v celkovém hodnocení ČSL žila. Převráceno do řeči čísel - byly dvě možnosti: Plzeň v turnaji 21. - 22. 9. 2019 druhá, Trnava poslední nebo Plzeň první, Trnava předposlední. Inu - proč ne. Pustili jsme se do toho. 

V základní skupině nám postupně padali za oběti Wolfs Domažlice 8 : 4, Trnava(!) - 7 : 3. Ale pak přišel na řadu zakletý gang z Karlína ... a smolná prohra v poslední směně 5 : 7, další výhra nad Mor a Mšice - 15 : 6. 

V neděli jsme bohužel neporazili Rytíře - 5 : 8, poté deklasovali HSM - 17 : 1 a statečně, dokonce s nejlepším výsledkem na turnaji ze všech, odehráli, leč nevyhráli, zápas s Waynes - 5 : 9. 

Výsledek? Plzeň čtvrtá, Trnava šestá. Stáhli jsme tak z jejich náskoku 2 body a v ČSL obsadili celkovou 4. příčku, jen o 3 body za třetí Trnavou. Nezní to zle.

PS si dovoluje poděkovat všem, kdo se podíleli na tomto výsledku, byť třeba jediným startem v jediném zápase. Náš tým, stále hledající své jméno (čímž je opravdovou raritou mezi ostatními), se již nyní těší na souboje příštího ročníku a PS pevně věří, že i v příští sezóně budeme platným účastníkem tohoto seriálu, ať už se jmenujeme jakkoli

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook