Česká slowpitchová liga zahájena

 

O prvním květnovém víkendu začal seriál České slowpitchové ligy turnajem Otvírák v nedalekých Domažlicích, kam včetně nás dorazilo 8 týmů. Hráči změřili své síly na dvou hřištích systémem každý s každým a následně v nadstavbě, kam jako první finalista postoupil vítěz základní části. Druhým finalistou se stal vítěz semifinále, v němž proti sobě nastoupil 2. a 3. tým základní části.

Převedli jsme velmi pěkný a vyrovnaný výkon s minimem chyb, podařilo se nám zvítězit ve 4 zápasech základní části. Podlehli jsme jen Waynes, Rytířům a kvůli slabé pálce bohužel i Karlínskému gangu, což náš případný postup do semifinále odkázalo na výsledek posledního zápasu skupiny mezi Rytíři a Lightsabers. Výsledek ve prospěch Světelných mečů nás odsoudil ke čtvrtému místu. Což je ale i tak pro nás velmi slušný výsledek a velká motivace pro další turnaje.

Následné semifinále proti sobě postavilo opětovně Rytíře a Lightsabers, ti zopakovali svůj triumf z předchozího zápasu a postoupili do finále, kde je čekal favorizovaný tým Waynes, kterému nakonec i podlehli. Waynes tak slavili první letošní turnajové vítězství.

Průběh turnaje naneštěstí poznamenalo nepěkné zranění hráčky Wolfs Domažlice v zápase s Waynes. Dovolujeme si tímto Barče popřát brzké uzdravení a věříme, že se i nadále budeme potkávat na dalších slowpitchových turnajích.

Pro náš tým je velkou poctou, že vedení ČSL v průběhu turnaje přizvalo našeho hráče Jakuba Kopáčka, aka Kopiho, do reprezentace ČR. Budeme fandit a věříme, že se něčemu přiučíme.


PartneřiMediální PartneřiFacebook