Kladenský kahan 9. 2. 2019

V sobotu 9. 2. 2019 se tým U11 zúčastnil prvního turnaje v nové sezóně, halového turnaje Kladenský kahan. V soutěži bojovaly celkem čtyři týmy – Miners Kladno, Baseball Plzeň, Kotlářka Praha a Ježci Jihlava.

Plzeňští baseballisté se vrhli do soutěže s plným nasazením.

Velká část prvního zápasu s Ježky Jihlava se rozvíjela ve prospěch Plzně, v poslední směně soupeř dorovnal na konečných 5:5, čímž Plzeň získala jeden bod do celkového bodového součtu.

Miners Kladno, nejtěžší soupeř s velmi dobrým nadhazovačem, měl celý zápas navrch a v závěru Plzni dovolil získat jen dva body. Zápas skončil prohrou 2:8 a nulovým bodovým ziskem pro Plzeň.

Proti pražské Kotlářce hráči nastoupili v dobré náladě, Pražanům umožnili jen dva doběhy, celý zápas skončil krásnou výhrou 10:2 a ziskem dvou bodů.

Získáním tří bodů se Plzeň kvalifikovala do boje o první místo. Soupeřem se stal tým Miners Kladno, tým bez jediné prohry.

S Miners hrál Baseball Plzeň velmi vyrovnaný zápas, třetí směna skončila 4:3 v jeho prospěch, ovšem do konce hrací doby zbývala ještě minuta a půl! Musela být tedy odehrána ještě jedna směna, ve které Kladno uhrálo 4 body a Plzni se skóre zvýšit již nepodařilo. Finálový zápas tedy skončil 4:7 ve prospěch Miners.

Miners Kladno obsadili první místo, Baseball Plzeň druhé, Ježci Jihlava třetí a Kotlářka Praha čtvrté.

Plzeň přijela do Kladna s deseti hráči, těm náleží velká pochvala za vysoké nasazení a výbornou týmovou hru. Jednalo se o úžasný začátek sezóny 2019.

Organizátorům děkuje tým U11 za pozvání, výbornou organizaci a plynulý průběh turnaje, děkuje za skvělou práci i rozhodčím.


PartneřiMediální PartneřiFacebook