Winter Little league

 

Projekt Winter Little League hráčů do 11let pokračoval již 4. turnajem o víkendu 5. - 6. ledna v Plzni.

Účastníci tohoto projektu se přihlašují samostatně bez ohledu na členství v klubu a mohou si tak zpestřit svoji zimní přípravu. S valnou většinou dětí se přihlásili i jejich rodiče jako dobrovolníci, organizátoři, asistenti trenéra, rozhodčí, zapisovatelé.

30 hráčů z regionu Jihozápad bylo rozděleno podle své výkonnosti do třech skupin - modří, zelení a žlutí. Na soupiskách najdeme ve vyrovnaných týmech dohromady hráče z Hluboké, Klatov, Ledenic a Plzně, o napínavá utkání není nouze. Všechny turnaje provází skvělá atmosféra, děti hrají bez velkých stresů a podávají skvělé výkony. Tím, že hráči mají kamarády ze svého kmenového klubu v jiném týmu, nepanuje mezi soupeři rivalita, hráči se vzájemně povzbuzují a chválí. Současně si nacházejí nové kamarády z ostatních klubů a získávají i cenné rady od jejich trenérů.

Tentokrát dvě utkání skončila remízou a velký souboj modrých se žlutými nakonec vyhráli žlutí.

Hráče čekají ještě 2 turnaje - 27. ledna v Českých Budějovicích a 24. února v Plzni. Ty nejlepší čeká samozřejmě závěrečný finálový turnaj v Praze, 30. března se zde utkají výběry jednotlivých regionů. Budeme držet palce, Plzeňáci budou určitě přitom.


PartneřiMediální PartneřiFacebook