Filip Nedvěd a Jiří Němec na výběru do reprezentace

Filip Nedvěd a Jiří Němec na výběru do reprezentace

 

Dva hráči z týmu U13 se 6. 10. zúčastnili výběru do reprezentace ČR U12, který se konal již tradičně v Třebíči.

Dojmy našich nadějných baseballistů:

 

V sobotu jsme vyjeli do Třebíče na výběry do reprezentace ČR U12. Bojovali jsme o postup do užšího výběru, kam se dostane třicet nejlepších hráčů ze sta.

Po rozcvičce nás rozdělili do skupin. Na šesti stanovištích se plnily různé úkoly: rychlost nadhozu, pálení, baserunning, infield, outfield a workout. Trenéři výběru nás hodně povzbuzovali a drželi nám palce. Nejvíce mě bavil workout, protože jsme měli zaběhnout překážkovou dráhu v co nejkratším čase. V outfieldu jsem hodil nejvíce ze skupiny, a to čtyřicet pět metrů. Filip dokonce padesát pět! Jsem rád, že mě head coach Jiří Šiman vybral a mohl jsem se zúčastnit této akce. Děkuji, byl to super den.

Jiří Němec

 

Děkuji svému mateřskému klubu Baseball Plzeň, že mi dal příležitost a poslal mě na výběry reprezentace ČR U12 do Třebíče s Jirkou. Mít po boku parťáka z klubu je super. Dopoledne se snažili o postup baseballisté z Moravy a odpoledne hráči z Čech. Po skupinách jsme se střídali na všech úkolech na šesti základních stanovištích a jednom navíc pro catchery. Nejvíce jsem si užil zkoušku slidu a catchera.

Držím palce všem zúčastněným a trenérům reprezentace přeju, ať vyberou ty nejlepší.

Filip Nedvěd

 

Mladším hráčům by pak oba hráči chtěli vzkázat, aby se nebáli, snažili se, výběr si zkusili a bojovali.


PartneřiMediální PartneřiFacebook