6. místo z ČBP ČBA U8 v Trutnově

Naši hráči U8 doputovali o víkendu 8. - 9. 9. 2018 na turnaj ČBP ČBA v Trutnově. Zde obsadili krásné 6. místo.

V sobotu náš tým změřil síly s Kotlářkou Praha. V napínavém utkání se pral o výsledek až do konce a i přes nesmírnou bojovnost a vynikající výkony padl po dohrávce soupeře 7 : 8. Druhý zápas proti Tempu Praha ovšem ukázal, jak všechny tato těsná prohra s Kotlářkou ranila. Mnoho zbytečných chyb a výsledek 9 : 19 mluví za vše.

Odpolední program s putováním po městě rytířů a draků opět naplnil naše hráče, rodiče i trenéry optimismem.

V neděli nás čekal souboj s domácími Rytíři Trutnov a s Orly Choceň. I když se hra se po některých změnách v sestavě výrazně zlepšila, na vítězství to bohužel nestačilo. Závěr hráči velice slibně dotahovali, ale čas a úděl hostů bez dohrávky je dostihl za stavu 12 : 15. Tuto nešťastnou prohru ovšem tým tentokráte ustál a za povzbuzujícího pokřiku „Baseball Plzeň!“ vtrhl do boje o 6. místo s Orly. O drama nebylo nouze. Za stavu 10 : 12 šli Plzeňané na dohrávku a museli riskovat. Konečně jim sedly parádní odpaly, rychlý běh po metách a skvělý coaching. Risk se vyplatil. Ano, vítězství bylo Plzně!

Coach Tomáš Karas by chtěl pochválit hlavně hráče z U7, kteří se zhostili podpory starších hráčů U8 na výbornou. Matyáš Karas dostal dokonce od pořadatelů diplom za šikovnost.

Všichni doufáme, že tým U8 bude ve vítězné vlně pokračovat i v dalších zápasech a turnajích.


PartneřiMediální PartneřiFacebook